Serdecznie zapraszamy chętne jednostki PSP i OSP na szkolenie jednodniowe pt. „Bezpieczna jazda wozami pożarniczymi w trudnym terenie” organizowane przez OSP Łagisza, Fundacja Ogólnopolskie Porozumienie Ochotniczych Straży Pożarnych oraz OSP Stare Bukowno w dniu 07.10.2023 na terenie gminy Bukowno (woj. małopolskie). 

Uczestnictwo jest darmowe jednak ograniczona jest liczba miejsc do około 60 kierowców. Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz poniżej. Warunkiem dopuszczenia do ćwiczeń jest podpisanie oświadczenia o pełnej odpowiedzialności dysponenta danego pojazdu w przypadku jakichkolwiek problemów/uszkodzeń oraz akceptacja regulaminu.

Z powodu ograniczeń ilościowych do szkolenia dopuszcza się tylko kierujących pojazdami pożarniczymi. Dodatkowo organizator zastrzega sobie prawo akceptacji poszczególnych zgłoszeń i ilości przydzielonych miejsc na jednostkę na podstawie wewnętrznych wytycznych jak np. rodzaje pojazdów, powiat (pierwszeństwo mają powiaty będziński, Dąbrowa Górnicza, powiat olkuski) czy kolejność zgłoszeń. Informacje o przydziale miejsc otrzymacie na podany adres email oraz telefonicznie.

Harmonogram szkolenia:

  • 9:20 Zbiórka na terenie OSP Stare Bukowno (Wodąca 2, 32-332 Bukowno)
  • 10:00 Rozpoczęcie części teoretycznej 
  • 12:00 Wyjazd zastępów na teren ćwiczeń praktycznych
  • 17:00 Zakończenie ćwiczeń

Zapewniamy jednak, że jeśli będzie spore zainteresowanie na pewno będziemy planowali kolejną turę w roku 2024.

Na miejscu po zajęciach zorganizowany będzie również strażacki grill. Prosimy uczestników o zapewnienie sobie napojów, a dla uproszczenia organizacji jedzenie będzie wydawane za drobną darowizną pokrywającą jego zakup. Ewentualna nadwyżka środków zostanie przekazana na cele charytatywne.

Formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/K5NjYFg7NVZZu7xi8

Program szkolenia

Regulamin szkolenia

Loading

Komentarze