Chcesz być członkiem naszej ekipy? Chcesz nieść pomoc i ratunek bliźnim? Pamiętaj że Ochotnicze Straże Pożarne to nie tylko gaszenie pożarów! Jesteśmy tutaj, aby na każdym możliwym kroku pomagać, rozwijać nasze pasje oraz kultywować aktywność lokalnej społeczności.

Jeżeli ukończyłeś już 18-stkę? W takim razie możesz dołączyć po odbyciu odpowiedniego przeszkolenia do naszej sekcji bojowej i razem z resztą uczestniczyć w działaniach ratowniczo-gaśniczych. Martwisz się, że mieszkasz daleko i nie usłyszysz syreny? To już od dawna nie jest żadnej problem obecnie korzystamy z informatycznego systemu powiadomień przy użyciu telefonów lub też w okresach wzmożonej potrzeby ustalamy dyżury na jednostce. Nie ma co się zastanawiać może i ty spróbujesz sprostać wielu wyzwaniom razem z nami!

Jeszcze nie ukończyłeś wymaganego wieku?

W takim razie to nie problem zapraszamy Cię do sekcji Młodzieżowej Drużyny, w której to poznasz tajniki sztuki pożarniczej i ratowniczej, a także wraz z kolegami będziesz aktywnie uczestniczył w życiu jednostki, a w przyszłości będziesz dobrze przygotowany do wejścia w skład sekcji bojowej.

To wszystko? Tak, bo najprościej zgłoś się i przekonaj Sam!


Rozpocznij swoją przygodę ze Strażą Pożarną wypełniając nasz formularz zgłoszeniowy!

Formularz Zgłoszeniowy!